BELGESER Eğitim Denetim Belgelendirme Hizmetleri LTD. ŞTİ.

Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürüten Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşudur. Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu; Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından ya da Avrupa Akreditasyon Birliği bünyesinde çok taraflı tanıma anlaşması imzalamış başka akreditasyon kurumlarınca ilgili ulusal yeterliliklerde TS EN ISO/IEC 17024 standardına göre akredite edilmiş, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yapılan inceleme, denetim ve değerlendirme sonucunda ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürütmek için gerekli şartları sağladığı tespit edilen personel belgelendirme kuruluşudur.

MYK web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

Ulusal yeterliliklere ulaşmak için tıklayınız.

BELGESER Eğitim Denetim Belgelendirme Hizmetleri LTD. ŞTİ. 09.05.2018 tarihinde AB-0233-P akreditasyon numarası ile Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş ve 09.11.2018 tarihinde YB-0189 kodu ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirilerek yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklerde sınav ve belgelendirme faaliyetlerine resmen başlamıştır.

MYK Yetki Belgesi

MYK Yetki Belgesi (pdf olarak indirin)

TÜRKAK Akreditasyon Belgesi

TÜRKAK Akreditasyon Sertifikası (pdf olarak indirin)

Kişisel Verilerin Korunması

BELGESER, 5544 sayılı MYK Kanunu ve TS EN ISO 17024:2014 akreditasyonu kap…

Devamını oku
Organizasyon

Organizasyon Şeması

Belgeser Eğitim, Denetim, Belgelendirme Hizmetleri Ltd.Şti. Organizasyon Şeması...

Devamını oku

Logo, Marka ve Belge Kullanımı

BELGESER bu talimatın sonunda yer alan BELGESER Logo ve markasını kullanma hakkını, Türk Patent Enstitüsü’nün 11.09.2017 tarih ve 2017 25627 sayılı tescil işlemi ile almıştır....

Devamını oku

Kalite Politikası

Personel Belgelendirme Kalite Politikamız...

Devamını oku

Üst Yönetimin Taahhüdü

Üst Yönetimin Gizlilik ve Tarafsızlık Taahhüdü...

Devamını oku